Главная Новости Європа «піджене» українську енергоефективність під свої стандарти

Європа «піджене» українську енергоефективність під свої стандарти

20 Мая 2015

 Європейське Енергетичне Співтовариство винесло низку зауважень та пропозицій щодо українського законопроекту «Про енергетичну ефективність будівель». Про це йшлося на зустрічі Віце-прем'єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлового-комунального господарства України Геннадія Зубка з директором секретаріату Європейського Енергетичного Співтовариства Янезом Копачем, передає прес-служба Мінрегіону.

Основною претензією Енергетичного Співтовариства до законопроекту стало невідповідність норм документа положенням Директиви ЄС «Щодо енергетичної ефективності будівель». Тож, очільник Мінрегіону запропонував узгодити положення документа з вимогами відповідних Директив, під час підготовки законопроекту до другого читання.

Крім цього, чиновники мають намір відстрочити вимогу про обов’язковість надання сертифікату енергоефективності будівель, які передаються у власність або оренду власникам.

«В Україні потрібно створити цивілізований ринок з прозорими умовами надання такої послуги і лише потім запроваджувати обов’язковість її надання», - сказав Геннадій Зубко.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, чиновники відзвітували про проведення енергоефективних заходів. Зокрема, влада вихваляється кредитами на котли, що працюють на альтернативних видах палива. Позичили в цьому році можновладці громадянам на ці цілі 50 млн грн.

Анастасія Войтко 

http://jkg-portal.com.ua