Главная Новости В Мінрегіоні обговорили проект Загальнодержавної програми розвитку соціального житла на 2013-2019 роки

В Мінрегіоні обговорили проект Загальнодержавної програми розвитку соціального житла на 2013-2019 роки

25 Апреля 2013
минрегион

В Мінрегіоні обговорили проект Загальнодержавної програми розвитку соціального житла на 2013-2019 роки


З метою розв’язання на державному рівні проблем, пов’язаних із забезпеченням реалізації конституційного права незахищених верств населення на отримання житла, Мінрегіоном розроблено проект Закону України «Про затвердження Загальнодержавної програми розвитку соціального житла на 2013-2019 роки». За дорученням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула, для узгодження позицій в цьому питанні центральних органів виконавчої влади, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник провів відповідну узгоджувальну нараду.

Міністр зазначив, що проектом Програми визначено заходи, реалізація яких забезпечить формування житлового фонду соціального призначення на умовах залучення коштів державного та місцевих бюджетів з пріоритетним напрямом будівництва нового житла.

За словами Геннадія Темника, загальна площа соціального житла, яку необхідно створити для забезпечення житлом громадян, що потребують соціального захисту становить 8 104,3 тис. кв. метрів.Прес-служба Мінрегіону